سبد خرید شما خالی است.

ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران- جنت آباد شمالی

hello[at]pwdesigner[dot]com

09122494784

09212560886

پلاریس

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌ها برای پیشرفت در کسب‌وکار، دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ است. صحبت با یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به صاحبان مشاغل کمک می‌کند که کمتر به آزمون‌وخطا بپردازند و سریع‌تر در مسیر رسیدن به موفقیت قرار بگیرند. مشاور برای راهنمایی صحیح شما از ابزار زیادی مانند کانال بازاریابی و بسیاری از خدمات مخصوص دیجیتال مارکتینگ استفاده می‌کند.

our-team_01
our-team_02
our-team_03
our-team_04
our-team_05
our-team_06
our-team_07
our-team_08
مشاوره دیجیتال مارکتینگ به چه معناست؟
 • مجموعه‌ای از راه‌حل‌ها که از جانب افراد متخصص به صاحبان کسب‌وکار ارائه می‌شوند، مشاوره فروشگاه آنلاین نام دارند. همان‌طور که استفاده از بخش حسابداری، بازرسی، نظارت و… در یک شرکت بسیار مهم است، امروزه دریافت مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است.
 • بدون اخذ مشورت از یک مشاور جهت بهبود فعالیت فروشگاه آنلاین، احتمالا به‌زودی سرمایه خود را از دست می‌دهیدیا اگر خبره باشید، با سرعت بسیار کمی (لاکپشت‌وار!) پیشرفت می‌کنید. به همین دلیل نباید به‌هیچ‌وجه در استفاده از مشاوره در زمینه فروشگاه آنلاین غفلت کنید.
مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست؟
 • مهم‌ترین امر برای هر شرکت، پروموشن و انجام بازاریابی صحیح است که توسط یک مشاور خبره در زمینه دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شود. بازاریابی به معنی پیداکردن بازار مناسب برای فروش محصولات است. پروموشن نیز به تعدادی از عملیات زنجیره‌ای گفته می‌شود که در آن ویژگی‌های یک محصول جهت داشتن فروش بیشتر، به بهترین نحو بیان می‌شود.
 • مشاوری که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد، از ابزار و تجربیات کافی استفاده می‌کند تا یک طرح مناسب را به صاحبان کسب‌وکار ارائه دهد. در ادامه روند پیشبرد این طرح، مشاور همچنان آن را ارزیابی می‌کند. درنهایت اخذ مشاوره صحیح در زمینه فروشگاه اینترنتی، به بهبود فروش و سودآوری بیشتر می‌انجامد.
ضرورت مشاوره در دیجیتال مارکتینگ مشاغل
ضرورت مشاوره در دیجیتال مارکتینگ مشاغل
مهم‌ترین دستاوردها از مشاوره دیجیتال مارکتینگ

همان گونه که همه شما آگاهید، دریافت مشاوره از فرد باتجربه و متخصص در بهبود روند انجام کارها بسیار مفید است. یک مشاور دیجیتال مارکتینگ وظایف بسیاری در مقابل شما دارد که در ادامه به طور مختصر آن‌ها را بیان می‌کنیم.

 1. بررسی وضعیت کسب‌وکار شما و سایر رقبا
 2. پیداکردن بازار هدف برای شرکت
 3. بررسی و ارزیابی همه کانال‌های اطلاع‌رسان در کسب‌وکار
 4. بررسی روند خرید مشتری‌ها و پیاده‌سازی استراتژی‌های خاص در حین این روند
 5. بررسی محتواها پیش از انتشار در فضای مجازی
 6. بهینه ساختن سایت جهت بالا آمدن توسط موتور جست‌وجو
 7. تعیین برنامه برای تولید محتوا مناسب و انتشار به‌موقع آن
 8. تدوین برنامه برای انجام تبلیغات
 9. پیداکردن و ارائه راهکارهای مناسب جهت جذب مشتری بیشتر
 10. بررسی دقیق محتواهای تولید شده و استفاده درست از کلمات کلیدی اصلی و فرعی
 11. تحلیل و بررسی سایت
 12. ارائه پیشنهاد جهت بهبود عملکرد و سرعت سایت
 13. توسعه بازاریابی پیامکی و ایمیلی
 14. ارائه برنامه دقیق جهت انتشار رپرتاژ آگهی در سایت‌های مهم و پربازدید
 15. نظارت بر اجرای صحیح تبلیغات
 16. انتشار صحیح آگهی‌هایی که تنها به یک کلیک کردن نیاز دارند
 17. نظارت بر نحوه برخورد فروشندگان با مشتری‌های آنلاین و حضوری
 18. بررسی میزان تحقق اهداف شرکت
 19. ارائه راه‌حل مناسب جهت تبدیل بازدیدکننده به یک مشتری معمولی سپس به مشتری سودآور و فعال
چرا به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

هنگامی که یک کسب‌وکار راه‌اندازی می‌کنید، باید برای ذره به ذره هزینه‌های خود برنامه‌ریزی داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید. یکی از هزینه‌های شما به مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ اختصاص دارد اما چرا باید برای این امر پول صرف کنید؟

با ورود تکنولوژی به زندگی روزمره انسان، تغییرات بزرگی در سبک زندگی همه ایجاد شد که برای پیشرفت در کارهای باید شما هم از آن‌ها بهره ببرید. امروزه انجام تبلیغات، جذب مشتری، مدیریت کار و… به روش‌های سنتی مانع پیشرفت سریع شما می‌شود.

نقش عمده پیشرفت شرکت‌های بزرگ، به استفاده از مشاوره در فروشگاه آنلاین اختصاص دارد؛ به‌گونه‌ای که اگر از آن استفاده نمی‌کردند در جایگاه امروزه خود قرار نداشتند. برخورداری از مشاوره ارائه شده در زمینه دیجیتال مارکتینگ توسط شرکت پلاریس به شما در تحقق زودهنگام اهدافتان کمک می‌کند.

مزایای استفاده از مشاوره در دیجیتال مارکتینگ
 • گسترش فعالیت کسب‌وکار
 • تحقق اهداف در زمان کوتاه‌تر
 • کوتاه شدن زمان رسیدن به سوددهی موردنظر
 • برخورداری از بازاریابی صحیح
 • داشتن اطمینان در رسیدن به اهداف شرکت

جمع‌بندی

برای داشتن یک کسب‌وکار اینترنتی موفق، باید حتما بستر موردنیاز آن را فراهم کنید. بهره‌مندی از مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند ابتدا اهداف شرکت خود را مشخص کرده، سپس همه زمینه‌های موردنیاز را شناسایی و برای تحقق آن‌ها تلاش کنید. مشاور دیجیتال مارکتینگ با استفاده از تجربیات و اطلاعات خود، بهترین راه‌حل را برای سوال‌های شغلی شما ارائه می‌دهد.
شرکت پلاریس با بهره‌مندی از تیمی توانمند در زمینه مشاوره‌ی دیجیتال مارکتینگ توانسته است این نیاز را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود برطرف نموده و رضایت آنها را به دست آورد.